Ved Varden Spesialistsenter jobber terapeuter både med og uten driftsavtale/offentlig finansiering.

Hos terapeuter uten driftsavtale må klienten betale for timen selv, men det er som regel ingen ventetid og det er ikke nødvendig med henvisning.

Hos terapeuter med driftsavtale betaler klienten kun en egenandel pr. behandlingstime opp til frikortgrensen. Deretter er behandlingen gratis ut inneværende kalenderår. Barn- og ungdom under 18 år slipper å betale egenandel.

Behandlere uten driftsavtale ved Varden Spesialistsenter

Navn Type Mail Status
Olav Hjetland Psykologspesialist olavhjetland@gmail.com Ledige timer
Zena Geard Psykoterapeut og Parterapeut zena@face2face-therapy.com Ledige timer
Julie Barrie Psykolog julie.barrie@gmail.com Ledige timer
Kirsti Silvola Psykiater kirsti.silvola@icloud.com Ledige timer
Oddbjørn Sandvik Psykologspesialist odd-san@online.no Ledige timer
Leandra Perrotta Psykolog leandra@face2face-therapy.com Ledige timer (eng/italiensk)
Tale Amalie Strand Psykologspesialist tale.amalie.strand@gmail.com Ledige timer
Ann-Mari Bardum Psykolog annmari2@me.com Ledige timer
Lovise Krogstad Psykologspesialist loviseak@gmail.com Ledige timer
Ingebjørg Hippe Gestaltterapeut ingebjorgh@viken.no Ledige timer
Helge Bjørn Skjelstad Psykoterapeut helgebjorn@outlook.com Ledige timer
Hilde Østensvik Gestaltterapeut hilde.ostensvik@gmail.com Ledige timer
Gry Valstad Hypnoterapeut gry.valstad@gmail.com Ledige timer

Behandlere med driftsavtale ved Varden Spesialistsenter

Navn Type Mail Status
Helene Høye Psykologspesialist helhoy@online.no Inntaksstopp
Svetalena Celovic Psykiater svetlanacelovic@yahoo.no Inntaksstopp
Linda Røer-Nilsen Psykologspesialist li_nilsen@hotmail.com Inntaksstopp
Per-Are Løkke Psykologspesialist pe-arelo@online.no NB! prioriterer barn og ungdom